Bulutsunucu'ya Hoşgeldiniz!

Bulutsunucu, sizin bulut sunucu hizmetine en iyi fiyata sahip olmanız için kurulmuştur. Tüm sorularınıza, uzmanlaşmış ekibimiz anında cevap vermektedir. 0(216) 606 11 04'ü arayarak yada aşağıdaki iletişim formun'dan bize ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda
Bulutsunucu, 1991 yılından bu yana Türkiye'de faaliyet gösteren Xnet Anonim şirketi ile ABD'nin Delaware kentinde kurulan ve dünya genelindeki tüm ülkelere hizmet sağlayan Hostigger, Inc. Şirketinin ortak girişimidir.

En son teknoloji Intel Xeon İşlemcileri ve SSD Diskleri ile en hızlı Bulut Sunucu'yu deneyimleyeceğinizi garanti ediyoruz.

Bulutsunucu'dan aldığınız bir bulut sunucusu 15 saniye içinde hazır olur. İstediğiniz her an bulut sunucunuzu yönetebilir, 200+ Sistem seçeneği arasından dilediğinizi 15 saniyede kurabilirsiniz.

Bulut sunucu kaynaklarınız yetersiz kaldığında, üst pakete geçiş yapabilir yada birim bazında bir kaynak (cpu, ram, harddisk, trafik gibi) satın alabilirsiniz. Bulut Sunucu'nuzda hiçbir veri kaybı olmadan kaynak arttırımı yapılacaktır.

Bize Ulaşın
Dijital soruyu cevaplayınız

Hızlı Kayıt Ol, 15 saniye'de sunucun hazır olsun!


E-Posta
Şifre