Kullanıcı Hesabınız

Kullanıcı Hesabınız ile ilgili sorular

SSS


Doğrulanmış bir kullanıcı nasıl olurum?
Kayıt aşamasında sizden istenilen tüm bilgileri doğru ve eksiksiz şekilde girmeniz gerekmektedir. Hatalı yada Eksik bilgi girildiği zaman hesabınız askıya alınır ve eksikliği gidermeniz beklenir.
Satın aldığım Bulut Sunucu'yu üst paket'e nasıl yükseltirim?
Hizmetlerim bölümünden yükseltmek istediğiniz sunucunuzu seçerek, üst paketlere yükseltebilirsiniz. Üst paket ile kullandığınız paket arasındaki ücret farklı faturalandırılır. Ödemeniz durumunda hesabınız yükseltilir.
Ticari ve kişisel kullanım için birden fazla kullanıcı hesabı açmam gerekiyor. Bunu nasıl yaparım?
İkinci bir hesap açmadan önce lütfen destek ekibimize bir bilet açın. Bu, yeni hesabınızı hızlı bir şekilde doğrulamamıza yardımcı olacaktır.
Hoşgeldiniz e-postamı kaybettim / şifremi unuttum. Tekrar gönderebilir misiniz?
Güvenlik nedenleriyle, şifrenizi asla tekrar göndermiyoruz. Bunu unuttuysanız, giriş sayfasına gidin ve Parolamı Unuttum bağlantısını tıklayın. Ardından, size şifrenizi nasıl sıfırlayacağınıza ilişkin talimatları içeren bir e-posta göndeririz.
E-posta adresimi nasıl değiştirebilirim?
Hesabım -> Bilgilerim bölümünden değiştirebilirsiniz. Değişikliği onaylamak için eski e-posta adresinize bir onay gönderilecektir.
Panel'den IP Güvenlik erişimini açtım, fakat IP adresim değiştiği için giremiyorum. Ne yapmalıyım?
Böyle bir durum yaşamanız durumunda [email protected] adresine konuya ilişkin mail göndermelisiniz. Destek ekibimiz gerek gördüğü durumlarda sizden Ehliyet, Kimlik gibi resmi evrak isteyebilir.
Neden Yönetici şifreleri e-postayla gönderiliyor?
Güvenlik prosedürleri nedeniyle satın aldığınız hizmetin yönetici şifresi e-posta ile göndeilir.

Yönetici parolası ile ilk kez giriş yaptıktan sonra, parolanın değiştirilmesini isteriz. Güçlü bir şifre ile güncellemenizi öneririz. İşte birkaç yönerge:

  • Sekiz veya daha fazla karaktere sahip bir parola oluşturun. Parola ne kadar uzun olursa o kadar iyi olur.
  • Bir dizi rastgele kelime kullanın.
  • Parolanıza sayıları ve / veya noktalama işaretlerini ekleyin.
  • Üst ve alt karışımı karıştır
  • Farklı sunucular için farklı şifreler kullanın


Neden e-posta ile Yönetici şifresi almadım?
Bazı e-posta servislerinde gönderilen e-posta spam (önemsiz) kutusuna gidebiliyor. Lütfen spam kutusunu kontrol ediniz. Hiçbir şekilde mail gelmemesi durumunda lütfen kayıtlı mail adresinizi kontrol ediniz. Mailinizin hatalı olması durumunda bizimle iletişim kurunuz.
Hesabımı nasıl kapatabilirim?
Hesabınızın kapatılabilmesi için, aktif hizmet veya ödenmemiş fatura bulunmaması gerekmektedir. Bu şartları sağlıyorsanız destek talebi açarak hesabınızın kapatılmasını isteyebilirsiniz.